Rząd Kopacz był esencją obciachu, nieudolności i niekompetencji. Śmieszność pani premier kompromituje każdego kto ją popiera
wpis z dnia 23/10/2015

Ewa Kopacz podczas wizerunkowej kompromitacji w Berlinie (foto: Youtube.com)

"Pociąg jedzie, istnieje droga, z kranu leci woda" - oto uprawniana przez ekipę Kopacz narracja sukcesu dla niepełnosprytnych wyborców. Prawdziwe problemy kraju przesłaniane były totalnie bzdurnymi tematami pokroju zakazu sprzedaży drożdżówek w szkołach. W tym kontekście warto przypomnieć bolesną prawdę - zadłużony kraj, pełen starych i schorowanych ludzi, z młodzieżą mieszkająca poza jego granicami, można w bardzo łatwy sposób podbić i całkowicie zwasalizować. Czy Ewa Kopacz oraz jej ekipa była środkiem do tego celu?
                 

r e k l a m y


            

Wiodąca zasada polityki uprawianej przez Platformy Obywatelskiej epoki Tuska, czyli wyzbycie się wszelkich ambicji i posiadanie tzw. "ciepłej wody w kranie", została zastąpiona istną tragifarsą odstawianą na koszt podatnika przez Ewę Kopacz i jej ekipę z Miśkiem Kamińskim na czele. Kompromitacja goniła kompromitację. Ilość błędnych decyzji, za które przyjdzie zapłacić nam wszystkim rosła w tempie geometrycznym. Rządzili nami totalni amatorzy, którzy często nie mieli bladego pojęcia na temat tego co mówią, robią i jakie decyzje podejmują. Nie mieli żadnej, podkreślam - ŻADNEJ - strategicznej wizji rozwoju Polski. W takim układzie kapitał naszego kraju mógł być spokojnie rozkradany przez "zagranicznych inwestorów", zadłużenie mogło nadal wzrastać, a ludzie młodzi nadal emigrować poza granice. 

Obecna premier powtarzała frazesy o "modernizacji i szybkim rozwoju". Co ciekawe przez 8 lat jej ekipa nie była w stanie zbudować kluczowej dla bezpieczeństwa energetycznego naszego kraju inwestycji jaką jest gazoport w Świnoujściu. - "Polacy mogą czuć się bezpieczni" - Tak. Jasne. Nasza armia drastycznie się skurczyła i obecnie w całości zmieści się na murawie stadionu piłkarskiego, zaś na jednego żołnierza frontowego przypada trzech oficerów. - "To co się nie zmieni to moja nieugiętość dla tych co własne interesy przedkładają ponad interes Polaków" - Problem w tym, że kumple i koleżanki pani premier przez dwie kadencje kręcili lody równo. Wystarczy policzyć ilość afer gospodarczych oraz ich finansowe skutki. To było działanie w interesie Polaków??!

To wszystko sprawia, że automatycznie kompromitują się wszyscy ci, którzy wciąż wyrażają poparcie wobec obecnej władzy.

 

wpis z dnia 23/10/2015

                   

r e k l a m y


   

niewygodne.info.pl

blog niewygodny dla establishmentu

 

 

r e k l a m y


* * *

Dołącz do nas!

   

 

niewygodne.info.pl

blog niewygodny dla establishmentu